![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiLs-wweYgxvGlsrkJMSJ_sxvvNmYwRof1rZce7WFC74dmuvlxEkdSgERmiLOGaaen4jYA2OVsCZnLwD1zzBaDBXqPH67RhfATKxyX1YbiV3K0WSv_8DGvH-X1PsD4CXlLuAwGMRHXi10Q/s320/DSC00247_blog.jpg)
Ne-am întors! 5 zile la munte, doar noi două, la Predeal. O iarnă ca-n poveşti, cu troiene de trei metri, cu fulgi nebuni, cu un copil fericit care a schiat câte 4 ore pe zi. Deocamdată cu monitor. Dar, pentru prima dată cu beţe. Povestim mai pe larg săptămâna care vine. Acum, vă servesc doar nişte poze.
3 comentarii:
:) suna bine... :) ?Felicitari!
f frumos, bravo, ma bucur mult pentru voi!
Bine v-am regasit! N-a fost atat de simplu o saptamana fara blog.
Trimiteți un comentariu